Cestování na Magická-Evropa.cz: španělská Barcelona, německý Berlín, romantická Paříž, nebo také Amsterdam či britský Londýn

BUDAPEŠŤ RAMADA RESORT

Aquaworld se řadí mezi největší aquaparky ve střední Evropě a návštěvníkům nabízí téměř dvě desítky bazénu nejrůznějších rozměrů (většina s termální vodou o teplotě nad 30 stupňů), spoustu tobogánů a skluzavek, bezén s vlnami, vířivky, jacuzzi a mnoho dalšího. Součástí areálu je i saunový svět (platí se zvlášť). Celý komplex je otevřený denně od 6 hodin ráno až do 22:00 a ceny sou vcelku příznivé - dospělí zaplatí za celodenní vstup 4900 HUF (cca. 450Kč), studenti 3900 HUF (cca. 360Kč) a děti do čtrnácti let jen 1900 HUF (cca. 175Kč) - ty mají navíc k dispozici "Svět dětí" s atrakcemi.

OBJEDNETE SI UBYTOVÁNÍ V 4* HOTELU RAMADA RESORT S 60% SLEVOU (€28/os.)


JAK SE DOSTAT DO RAMADA RESORT

Ramada Resort, jak se hotela a přilehlý aquapark jmenují se nachází na severu Budapešti - přímo na dálničním okruhu kolem města a je dobře přístupný jak autem, tak i hromadnou dopravou - od 10 hodiny ranní do šesté večerní jezdí z centra Budapešti do Aquaworld bezplatná autobusová linka (každé 2 hodiny, odjezd je z náměstí hrdinů).


HOTEL RAMADA RESORT BUDAPEŠŤ

Hotel Ramada Resort má čtyři hvězdičky a překvapivě nabízí v porovnání s ostatními hotely v Budapešti rozumné ceny ubytování - za možnost bydlet přímo u aquaparku (do něj projdete přímo hotelovou chodbou) zaplatíte od €28 za osobu a noc (cca 670Kč) - včasná online rezervace Vám tak ušetří spousu peněz (cena online je zhruba třetinová oproti standartní ceně na místě).

NOČNÍ KOUPÁNÍ A PÁRTY

Každý měsíc se v Aquaworldu koná noční párty - o akci bývá aktuální info na stránce Aquaworldu. Za pouhých 2490 HUF (cca. 230Kč) tak máte možnost si vychutnat opravdovou párty v Aquaworldu v Budapešti (včetně muziky s spousty pití, které kupodivu vůbec není předražené). Kde jinde se můžete během jednoho večera svézt na extrémních tobogánech, zaplavat si ve vlnách, zatančit a vychutnat si pivo nebo míchaný drink přímo ve vířivce?

OBJEDNETE SI UBYTOVÁNÍ V 4* HOTELU RAMADA RESORT S 60% SLEVOU (€28/os.)