Cestování na Magická-Evropa.cz: španělská Barcelona, německý Berlín, romantická Paříž, nebo také Amsterdam či britský Londýn

UBYTOVÁNÍ V BUDAPEŠTI - levné hotely a hostely

Informace o ubytování všech cenových kategorií v Budapešti a odkazy, kde si budete moci výhodně zarezervovat vámi vybraný hotel na co nejlepším místě nebo najít nejlevnější hostel - záleží na Vašich preferencích. Pokud hledíte jen na cenu - rozhodně nejlevnější je najít ubytování v některém z hostelů v systémech Hostelworld nebo Hostelbookers, které jsou zároveň zárukou kvality a nejdete tam hodnocení od hostů.

Hotely (všech kategorií) za rozumnou cenu zkuste vyhledávat na Booking anebo Hotelroom, můžete se také podívat na nabídky ubytování na následujících stránkách:

Budapešť - památník tisíciletí Budapešť Budapešť - parlament

Booking.com - výběr z 265 hotelů a hostelů v Budapešti za akční ceny na Booking.com v českém jazyce
hotels.com Hotels.com - široká nabídka ubytování v Budapešti, od hostelů až po pětihvězdičkové hotely v centru
Book Hostels Online Now Hostelworld.com - databáze více než 200 hostelů v Budapešti (od 80 Kč/noc), při rezervaci platíte 10% deposit, zbytek až přímo při ubytování v hostelu. Novinkou je možnost platit zálohu při rezervaci pomocí webové služby PayPal!
Accorhotels.com - korporace hotelů nejznámějších značek - např. Etap, Novotel, Ibis, Sofitel, SuiteHotel, Mercure, Formule 1
Marriott Logo Marriott.com - luxusní hotely za přijatelné ceny
Otel.com - hotely všech kategorií (celkem přes 55 000 hotelů po celém světě)
GtaHotels.com - další vyhledávač akčních nabídek na ubytování v hotelích nejen v Budapešti, nabízí velký výběr hotelů


Euro Relais - domy k pronájmu (přes 12000 domů po celé Evropě), v okolí Londýna nejlevnější za 1600Kč za osobu a týden (při 6 lidech, domy na týden stojí od Ł350)